• Home

Nabídka práce - sociální pracovník

do 30. 10. 2018

Nabídka práce

Hledáme do svého týmu spolehlivého kolegu na pozici sociální pracovník.

Náplň práce:

  • poskytování sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi,
  • přímá práce s uživateli (ambulantní a terénní formou),
  • vedení osobní dokumentace, administrativa, individuální plánování,
  • poskytování základního sociálního poradenství.

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru dle platné právní normy (zák. č. 108/2006 Sb.),
  • trestní bezúhonnost,
  • osobnostní předpoklady pro výkon práce na pozici sociální pracovník,
  • znalost standardů kvality sociálních služeb,
  • samostatnost, vysoké pracovní nasazení, odolnosti vůči stresu,
  • schopnost týmové spolupráce,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • praxe a zkušenosti na pozici sociálního pracovníka výhodou.

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr v organizaci, jejímž cílem je podpora rodin,
  • možnost rozvíjet pracovní schopnosti,
  • profesní růst v rámci dané pozice,
  • možnost supervize zaměstnanců,
  • vzdělávání dle zákona 108/2006 Sb.,
  • další vzdělávání zaměstnanců,
  • platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.

Nástup dle dohody.